www.stoklosy.art.pl

Zajęcia taneczne i ruchowe dla dzieci i młodzieży

REHABILITACJA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY- FIZJOZIOMEK
Poniedziałek- Sobota 15:00-19:00

BROADWAY MUSICAL SCHOOL

- zajęcia wokalne

- zajęcia taneczne

- zajęcie aktorskie

Sobota, godz. 9.30 – 14.30, Dom Kultury Stokłosy

Więcej informacji na www.musical.edu.pl

Balet dla dzieci -taniec malucha

Balet to marzenie każdej dziewczynki, ale także świetna forma rozwoju każdego dziecka.

Nasze zajęcia kierujemy do dzieci w wieku od 3-12 roku z podziałem na grupy wiekowe.

Zajęcia baletowe prowadzi Pani ANNA DZIEŃKOWSKA Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej Warszawie. W 2004 roku podjęła pracę w Teatrze Wielkim- Operze Narodowej w Warszawie.
Lekcje baletu prowadzi już od 10 lat, a także organizuje kolonie i obozy taneczno- artystyczne dla dzieci i młodzieży- Lato i Zima ze Sztuką.

Zajęcia z tańca współczesnego prowadzi Pani JULIA LAWRENOVA

Julia Ławrenowa ( 14.02.1990)
Absolwentka ogólnokształcącej Państwowej szkoły baletowej im Romana Turczynowicza w Warszawie (2009 r)
2009-2013 : solistka bałtyckiego teatru tańca(BTT) / opery bałtyckiej .
Brała udział w licznych spektaklach Izadory Weiss, oraz wstawkach tanecznych w operach reżyserii Marka Weissa- Grzesinskiego , współpracowała z choreografami jak Jiri Kylian , Emil Wesołowski , Elwira Piorun .
2013-2018 solistka teatru Sabat Małgorzaty Potockiej
2017-2018 kierownik baletu teatru Sabat Małgorzaty Potockiej
Od 2015 roku współpracuje z jedynym teatrem konnym Cabriola w Polsce -Katarzyny Cygler
Współpracuje z Tito Dance studio w Tychach ,zajęcia z tańca współczesnego, jazzu
Prowadziła zajęcia z dziećmi w technichnice tańca klasycznego w Oxygen fitnes club w Warszawie
Prowadzi cykliczne wakacyjne warsztaty taneczne w hotelach ,takich jak Ossa (Pod Warszawa),Belvedere (Zakopane)

Zapraszamy na spotkanie z magiczną sztuką jaką jest taniec!

ŚRODA:

16:30- 17:30 (balet- grupa początkująca
17:30-18:30 (balet- grupa kontynuująca)
18:30-19:30 (taniec współczesny)

INSTRUKTOR - JULIA LAWRENOVA

Zapisy: nr tel -789336838

Zajęcia ruszają 18 września.

Instruktor

Anna Kozieradzka