Kto jest kim

Witold Pizło – kierownik. Pedagog i animator kultury. Z Domem Kultury Stokłosy i Galerią U związany od 2008 roku.

Agnieszka Turlewicz-Miodowska – artysta plastyk, absolwentka warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Pani Agnieszka prowadzi Pracownię Plastyczną Domu Kultury Stokłosy od 2008 roku według autorskiego programu. Na jej zajęcia uczęszcza cyklicznie około 60 dzieci tygodniowo. Warsztaty te cieszą niesłabnącą popularnością i uznaniem o czym świadczy frekwencja na wieńczących warsztaty pani Agnieszki corocznych wernisażach.

Prowadzi warsztaty w poniedziałki i środy po godzinie 16.

Magdalena Kott- magister sztuki, absolwentka akademii Muzycznej im K. Szymanowskiego w Katowicach. Przez lata pracowała z dziecięcymi zespołami wokalnymi, uczyła śpiewu w Reprezentacyjnym Zespole Artystycznym ZHP Gawęda, prowadziła dziecięcy teatr muzyczny oraz warsztaty instrumentalne.
W DK Stokłosy pracuje z dziećmi i młodzieżą, prowadząc  Studio Edukacji Muzycznej Akompaniament.
Organizuje koncerty i prezentacje muzyczne, włączając uczestników Studia w życie kulturalne Ursynowa.

Prowadzi warsztaty muzyczne we wtorki i czwartki po godzinie 14.00

Piotr Kurek – absolwent wydziału dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Związany z Warszawską sceną niezależną, poeta i gitarzysta. W Domu Kultury Stokłosy zajmuje się realizacją imprez estradowych oraz współpracą z mediami i promocją.