www.stoklosy.art.pl

www.stoklosy.art.pl

Kto jest kim

 


                                                                                                  

Witold Pizło – kierownik. Pedagog i animator kultury. Z Domem Kultury Stokłosy i Galerią U związany od 2008 roku.

Agnieszka Turlewicz-Miodowska – artysta plastyk, absolwentka warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Pani Agnieszka prowadzi Pracownię Plastyczną Domu Kultury Stokłosy od 2008 roku według autorskiego programu. Na jej zajęcia uczęszcza cyklicznie około 60 dzieci tygodniowo. Warsztaty te cieszą niesłabnącą popularnością i uznaniem o czym świadczy frekwencja na wieńczących warsztaty pani Agnieszki corocznych wernisażach.

Prowadzi warsztaty w poniedziałki i środy po godzinie 16.
Magdalena Kott- magister sztuki, absolwentka akademii Muzycznej im K. Szymanowskiego w Katowicach. Przez lata pracowała z dziecięcymi zespołami wokalnymi, uczyła śpiewu w Reprezentacyjnym Zespole Artystycznym ZHP Gawęda, prowadziła dziecięcy teatr muzyczny oraz warsztaty instrumentalne.
W DK Stokłosy pracuje z dziećmi i młodzieżą, prowadząc  Studio Edukacji Muzycznej Akompaniament.
Organizuje koncerty i prezentacje muzyczne, włączając uczestników Studia w życie kulturalne Ursynowa.


    Prowadzi warsztaty muzyczne we wtorki i czwartki po godzinie 14.00


Zofia Szulakowska –  aktorka, wokalistka, absolwentka Wydziału Aktorstwa w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Od lat związana z Ursynowem i osiedlem Stokłosy. Jest spiritus movens Teatru Stokłosów – dziecięcego teatru, w którym występują uczestnicy prowadzonych przez panią Zosię warsztatów teatralnych. Od 2010 zaangażowana w swój autorski projekt "Teatr od podszewki" organizowany dwa razy do roku – w wakacje i ferie zimowe, przy współpracy dzielnicy Ursynów i SBM Stokłosy w ramach akcji Zima i Lato w mieście.


Zajęcia teatralne prowadzone przez panią Zosię odbywają się w poniedziałki i środy po godzinie 16.

Dorota Ałaszewska  –  artysta plastyk, absolwentka krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Od urodzenia mieszkanka Ursynowa. Od dzieciństwa związana z Domem Kultury Stokłosy. Pani Dorota zajmuje się tworzeniem materiałów promocyjnych do imprez i zajęć w naszej placówce. Jest też autorem katalogów wydawanych przy pomocy finansowej dzielnicy Ursynów towarzyszących wystawom w Galerii U.


Piotr Kurek – absolwent wydziału dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Związany z Warszawską sceną niezależną, poeta i gitarzysta. W Domu Kultury Stokłosy zajmuje się realizacją imprez estradowych oraz współpracą z mediami i promocją.


 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack